frankivska logo ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД
СТАНІСЛАВСЬКОЇ ТОРГОВОЇ КОМПАНІЇ
 
        Будьмо!
   
27 жовтня 2006 року в Івано-Франківську урочисто відкрито нове сучасне виробниче підприємство - ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД СТАНІСЛАВСЬКОЇ ТОРГОВОЇ КОМПАНІЇ.

На сьогоднішній день - це єдине виробниче підприємство області, зведене "з нуля" на базі надсучасних технологій. Поєднання давніх традицій винокуріння на Прикарпатті та сучасних технологій виробництва зробить нове підприємство одним з кращих в Україні.

frankivska27 жовтня 2006 року з конвеєра Лікеро-горілчаного заводу Станіславської Торгової Компанії зійшла перша продукція, а на ринок вийшло сучасне підприємство, оснащене за останнім „словом техніки” від світових лідерів технологічного устаткування підприємств харчової промисловості.

Лікеро-горілчаний завод Станіславської Торгової Компанії – це найбільша інвестиція в промислове виробництво Івано-Франківської області з часів проголошення Незалежності України. В будівництво підприємства та налагодження виробництва інвестовано понад 50 млн гривень. Проектна потужність однієї лінії розливу складає 200 тисяч дал на місяць.

frankivskaОснащення виробництва найсучаснішими технологіями та устаткуванням є запорукою високої якості кінцевого продукту. Досконалість через високу якість – це лейтмотив запуску нового заводу. Висока якість – це запорука успіху.

Використання новітніх технологій та ноу-хау дозволяють мінімізувати втручання людини в виробничий процес та забезпечує високу якість продукції. Високонадійні розливні лінії італійського виробництва забезпечують точність кожної операції: від ретельного дозування та коркування, до якісної етикетировки і маркування датою лазерним променем. Спиртосховище й устаткування для розливу виконано з французької харчової нержавіючої сталі.

frankivskaДовідкова інформація: Станіславська Торгова Компанія створена 25 червня 2004 року. За два роки своєї діяльності окрім таких напрямків, як торгівля, переробка м’яса, вирощування птиці, освоїла ще й виготовлення лікеро-горілчаної продукції. На сьогоднішній день на підприємствах Станіславської Торгової Компанії працює близько 5 000 чоловік. Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Роман Ткач на відкритті лікеро-горілчаного заводу Станіславської Торгової Компанії призначив Олега Бахматюка членом колегії ОДА.
     

франківська